Çankaya Nakliyat – Canbaba Evden Eve Nakliyat

Çankaya Nakliyat – Canbaba Evden Eve Nakliyat

Çankaya Nakliyat Firması

Çankaya Nakliyat, olarak kurulduğumuz günden bugüne değin müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak hizmetimizi devam ettirmekte ve evden eve taşıma ve ofis nakliyatını en kolay, pratik ve ekonomik şekilde siz müşterilerimize sunabilmekteyiz. Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak firmamızın öncelikli amacıdır. Evinizi toplarken, taşırken ve yerleştirirken eşyalarınıza maksimum itinayı ve önemi göstermekte ve ev taşımayı sizler için kolay hale getirmekteyiz. Şirketimiz Çankaya Bölgemizde de müşterilerimize hizmet vermektedir. Çankaya Nakliyatla gerçekleştireceğiniz taşınma işinin sizlere memnuniyet olarak döneceğini temin ediyoruz.

 

Çankaya Evden Eve Nakliyat

“Ev taşımak çok zamanımı alır mı?”,“Eşyalarım zarar görür mü?” “Eşyaları nasıl toplayıp, nasıl yerleştireceğim.”gibi ev taşırken endişelenmenize yol açacak bütün olasılıkları ortadan kaldırıyoruz. Zahmetli sayılabilecek ev taşıma işini sizler için problemsiz, zaman kaybı olmaksızın ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Sizlerle belirlemiş olduğumuz gün ve saatten sonra, taşınma işinizi şirketimize emanet ettiğiniz andan itibaren, yeni evinize hiçbir güçlük ve endişe yaşamadan kavuşacağınızı garanti etmekteyiz.  Şirketimiz büyük ve güvenli bir araca, alanında tecrübeli personel kadrosuna sahiptir. Taşınmanın hangi noktalar arasında nasıl gerçekleşeceği planlandıktan sonra, ekibimiz, belirlenen gün ve saatte müşterilerimizin taşınma işini hayata geçirmek için yola çıkar.

Çankaya Şehir İçi Nakliyat

Eşyaların nasıl taşınacağı planlanır. Paketleme işi, taşımada önemli bir basamaktır ve ekibimiz en yüksek dikkatle ambalajlama işini yapar. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda paketlenmesini istedikleri özel eşyaları varsa, bu ambalajlama işlemi için bayan çalışanlarımız gelir. Demonte; eşyalarınızın taşınırken hasar görme riskini en aza düşürmek için parçalara ayrılması işlemidir.  Montaj ise,taşırken  parçalara ayrılmış olan eşyalarınızı yeni evde tekrar birleştirme işlemidir. Demonte ve montaj gibi işlemler tecrübe gerektirir ve bu işlemler tecrübeli ekibimiz tarafından dikkatle gerçekleştirilir. Çankaya Nakliyat eşyalarınızın toplanırken ve yerleştirilirken zarar görmemesi için gerekli olan ekipmanlara sahiptir. Kırılma ihtimali olan eşyalarınız ve mutfak eşyalarınız için özel tasarım kasalarımız mevcuttur. Bu kasalarımızla kırılması olası eşyalarınız için zarar görme riski ortadan kalkar. Deneyimli ekibimiz her aşamada planlı ve pratik çalışır. Kolileriniz odalardan alınırken, her koli odanın ismi ile işaretlenir ve yeni evde aynı şekilde odalara yerleştirmesi yapılır. Darbe, çalınma, kırılma gibi meydana gelebilecek zararlara karşı ayrıntılı eşya sigortamız bulunur. Büyük titizlikle taşınma işinizi gerçekleştiren şirketimiz eşyalarınızı her durumda garanti altına almaktadır. Şirketimiz, müşterilerinin vaktine önem vermektedir ve evden eve taşıma hizmetini en kısa bir süre içinde gerçekleştirir. Taşıma işinin başından sonuna dek pratik bir biçimde ve özenle çalışan ekibimizin amacı bizi seçen müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını sunmaktır.

 

Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Çankaya evden eve taşıma, sizlere en hızlı ve güvenli nakliyat avantajını sunmaktadır. Ev taşımanın güçlüğünü ve zahmetini ortadan kaldırmak için büromuza uğramanız ya da telefonla bizi aramanız yeterlidir. Profesyonel kadromuz ve tecrübemizle Çankaya bölgesinde evden eve taşıma ve iş yeri taşımacılığı hizmetlerinizi hayata geçirmekten memnuniyet duyarız.

Add a Comment

Your email address will not be published.

shares