Dikmen Nakliyat – Canbaba Evden Eve Nakliyat

Dikmen Nakliyat – Canbaba Evden Eve Nakliyat

Dikmen evden eve eşya taşımacılığı hizmeti, profesyonellığın ve deneyimin harmanlandığı firmamız tarafından yüksek müşteri memnuniyetiyle verilmektedir. Dikmen evden eve taşıma hizmetleri çerçevesinde eşyaların sökülmesinden taşınmasına ve yeni meskene yerleştirilmesine kadar olan her adımda yüksek teknolojik imkanlar ve nitelikli ekipman kullanılıyor. Tahiroğlu Nakliyat firması olarak hedefimiz, bu hizmeti siz kıymetli müşterilerimize verirken eşyalarınızın güvende olduğunu bilmenizin rahatlığını yaşamazdır. Bu kapsamda her adım itina ile atılmaktadır. Sizler de bu konforu yaşamak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nedir?

 

Evden eve taşımacılık hizmeti, müşterilerimizin mevcut konumlarında tarafımızca sökülen ve paketlenen eşyaların istenen adrese ulaştırılması ve eşyaların yerleştirilmesi sürecinin bütününe verilen bir isimdir. Bu süreçte prosedürleri planlama ve uygulama tarafımızca temin edilmektedir. Firmamız Dikmen evden eve taşıma hizmeti kapsamında talep olması durumunda eşya depolama hizmeti de vermektedir. Sürecin temel adımları şu biçimde listelenebilmektedir:

 

Demontaj

Paketleme

Nakliyat

Taşıma

Montaj

Eşyaları yerleştirme

Evden eve taşımacılık hizmeti kapsamında, firmamız taşınma işlemleri için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ekstra bir efor sarf etmeksizin sadece özel eşyalarını yanlarına alarak konuttan ayrılmaları ve yeni konutlarına gitmeleri gerekiyor.

 

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşlemektedir?

 

Evden eve taşımacılık hizmeti süreci başlangıcında öncelikle müşterilerimizden gelen istek doğrultusunda gerekli hazırlıklar başlatılmaktadır. Canbaba Nakliyat firması olarak bizler için en önemli husus yüksek müşteri memnuniyetiyle çalışmaktır. Bu kapsamda süreç yürütülürken her adımda müşterilerimizle sürekli olan iletişim sağlanmakta ve atılacak adımlar hakkında bilgi verilmektedir.

 

Evden eve taşımacılık sürecinin doğru bir biçimde gerçekleştirilmesi için öncelikle eşya sayısı ve türü gibi bazı detayların belirlenmesi gerekiyor. Bu sebeple müşterimizin evi ziyaret edilerek eşyalar hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Bu süreçte eşya sigortalaması hizmeti için ekspertiz işlemleri de gerçekleştirilerek eşyaların gerçek piyasa değeri belirlenmektedir. Ardından eşyalara uygun olarak ambalajlama ürünleri, araç ve profesyonel ekip hazırlanmaktadır.

 

Nakliyat hizmetleri müşterilerimiz tarafından belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilmektedir. Nakliyat günü ekibimiz eve gelerek eşyaların demontaj işlemlerini gerçekleştirmekte ve ambalajlamaktedir. Ardından araca taşınma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Koşulların uygun olması durumunda bu hizmet asansörlü nakliyat olarak da verilebilmektedir.

 

Araca yüklenen eşyalar Dikmen evden eve taşıma hizmeti kapsamında yeni adrese ulaştırılmaktadır. Ardından eşyaların eve taşınması ve montaj işlemleri gerçekleştirilerek müşterilerimizin istedikleri yerlere yerleştirilmesi temin edilmektedir.

 

Alanında Uzman Kadromuz ile Kaliteli Hizmet

 

Uzman kadroyla nitelikli taşımacılık hizmeti, şirket olarak uzun senelerdir sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Evden eve taşımacılık hizmetleri, diğer nakliye hizmetlerine kıyasla çok daha yüksek deneyimi ve ustalık isteyen bir hizmettir. Yukarıda ayrıntılı olarak açıklamış olduğumuz gibi hizmet çerçevesinde sadece taşıma hizmeti değil, konut / iş yeri taşımak isteyen kimselerin uygulaması gerekli olan tüm süreç Canbaba Nakliyat firması tarafından yürütülmektedir. Bu sebeple demontaj işlemlerinde dahi yapılacak bir hata müşterilerimize eşya masrafı olarak geri dönmektedir.

 

Firmamız eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun bilincindedir. Bu sebeple her adımda profesyonel kişilerle çalışılmakta ve eşya sigortası yapılarak kayıp yaşama ihtimaliniz minimum seviyeye düşürülmektedir.

 

Doğru Paketleme Hizmeti

 

Eşyaları ambalajlama hizmeti, güven duyulan bir nakliyat için en önemli adımlardan biridir. Eşyaların tamamının aynı ambalaj ürünüyle paketlenmesi, nakliyat sürecinde hasara neden olabilmektedir. Bu sebeple mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların farklı ambalaj ürünleri ile güvenliği sağlanmalıdır.

 

Canbaba Nakliyat firmamız, tarafınızdan evden eve taşıma talebi gelmesi halinde eşyalarınızın tespitini gerçekleştirmekte ve bu tespit doğrultusunda gerekli paketleme ürünlerini sağlamaktadır. Bu sayede taşınma günü eşyalarınız kendi özelliklerine uygun biçimde ambalajlanarak hasar görme riski azaltılmaktadır.

 

Demontaj ve Montaj İşlemleri

 

Evden eve nakliyede demontaj ve montaj işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Taşınma süreci zaten zorlu ve yorucu bir süreçtir. Firmamızın ana amacı ise bu yükleri sizin için olabildiğince hafifletmektir. Bu doğrultuda montaj ve demontaj işlemlerinin özenli bir biçimde gerçekleştirilmesi bir hayli önemlidir. Gerekli özeninin gösterilmemesi halinde eşyaların parçalanması, yıpranması ve hatta eski şekilde monte edilememesi gibi tatsız durumlar meydana gelebilmektedir. Bu tarz olumsuzlukların önüne geçmek için demontaj ve montaj işlemleriniz profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşınabilmesi için parçalara ayrılması gerekli olan parçalar ilk meskeninizde itinayla sökülmekte ve doğru ürünle ambalajlanmaktadır. Yeni konutunuzda ise yine deneyimli ustalarımız tarafından eski haline getirilmektedir. Sizlere ise evinizin keyfini çıkarmak kalmaktadır.

 

Sigortalı ve Güvenilir Taşımacılık Hizmeti

 

Sigortalı evden eve taşıma hizmeti, nitelikli ve güvenli bir hizmet aldığınızdan emin olmanız için en önemli noktalardan biridir. Eşyalarınızın güvende olması için sadece profesyonel ellerde olması yeterli olmamaktadır. Çünkü nakliyat sürecinin her adımı risk içermektedir. Bu sebeple firmamız ile iletişim kurmanız halinde öncelikle ekspertiz işlemleri gerçekleştirilerek eşyalarınızın gerçek piyasa değeri belirlenmekte ve bu değer üzerinden sigorta işlemleri yapılmaktadır. Müşterilimiz ise sadece huzur içinde yeni evlerinin hazırlanmasını beklemekte ve bu süreçte hiçbir endişe yaşamamaktadır.

Add a Comment

Your email address will not be published.

shares