Ofis Taşımacılığı – Canbaba Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşımacılığı – Canbaba Evden Eve Nakliyat

İşyerinize ait demirbaşlar, mobilyalar, teknik malzemeler, teknolojik ürünler, arşiv ve akla gelen diğer tüm ofis eşyalarını güvenli bir biçimde taşımak, zamanında teslim ederek muhtemel gecikmeler karşısındaki zararları ortadan kaldırmak ofis taşıması talep eden müşterilerin olmazsa olmazlarıdır elbette.

 

Canbaba Evden Eve Nakliyat olarak, Ankara şehir içi ve Ankara tüm Türkiye’ye vermiş olduğumuz evden eve eşya taşıma, parça taşıma hizmetlerinin beraberinde ofis taşıma hizmetini de en nitelikli, özverili, güvenilir hizmet anlayışı ile kıymetli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

 

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan Ankara ofis taşıma denince ilk akla gelen isim olmayı başarılı taşımacılık geçmişimize, sunmuş olduğumuz hizmetin içeriğine borçluyuz. Müşteri memnuniyetine değer veren iş politikamız sayesinde en iyi reklamımız müşteri referanslarımız olmuştur.

 

Kuruluşumuz Ankara ofis nakliyesi firmaları arasında sağlam taşıma özelllikleri ve ayrıca kayıtsız koşulsuz müşteri beğenisi anlayışı ile önde gelen bir şirkettir.

 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ofis nakliyat hizmeti içeriği ve taşınacak malzeme sebebiyle diğer taşımacılık tiplerinden ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Bu sebeple ofis taşımacılıkı kullanılan taşıma teknolojisi, elemanların sağlamış olduğu dikkat ve taşıma aracı seçimi çok daha önem kazanmaktadır.

 

Ankara ofis taşıma hizmetleri hakkındaki ihtiyacınıza göre belirlenecek taşıma biçimi, seçeceğiniz ofis taşıma işletmesinin kalite anlayışı çerçevesinde ilk önce adresinize gelen taşıma uzmanı tarafından iş yerinizin taşıma şartlarını kontrol edilir. Daha sonra ofis taşıma hakkında nakliye programı yapılır. Her iki tarafın da birbirini, talepleri doğrultusunda operasyonun başında net olarak bilgilendirmesi bu sebeple önemlidir.

 

Ofis nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği gün taşımanın daha pratik yapılması için ofis, bölüm bölüm araça nakliye yapılır. Ofis taşıma esnasında evrak dolapları ve masaların demontesi ve taşındıktan sonra montesi için uzman elemanlar tarafından şarjlı söküm aletleri kullanılır. Tüm ofis eşyaları özel ambalajlama malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Dosya ve masa aksesuarları kolilenir ve üzerine gereken açıklayıcı bilgiler yazılarak taşıma aracına yerleştirme sağlanır.

 

Ankara ofis taşıma piyasasında müşteri referanslarıyla öncü olan Canbaba Evden Eve Nakliyat firmamız, güvenilirlik ve uzmanlik ilkelerine bağlı bir hizmet vermektedir.

 

Ankara ofis nakliyesi denince akla gelen bir marka olarak, ofis taşıması esnasında karşılaşacağınız faaliyetler hakkında da bilgi vermeyi soru işaretlerini yanıtlamak adına önemli buluyoruz. Bunlar arasında ön plana çıkan başlıklarsa şöyle:

 

Sigortalama: Eşya taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi nakil süreçlerinde ihtimal dahilinde oluşacak veya öngörülemeyen hasarlara karşı güvence altına alınmasıdır. Ücret dahilinde tarafınıza bildirilir.

Söküm ve kurulum: Ofis eşyalarının doğru şekil ve koşulda sökülmesi, sarımlanması, paketlenmesi, kamyon ya da tıra dengeli yerleştirilmesi, taşınmadan sonra da doğru kurulum yapılmasını kapsayan işlemler nakliyatçı firma tarafından yapılır.

Ambalaj, ambalajlama, yükleme: Ofis eşyalarının türüne göre uygun olan ambalajlama işletmenin sorumluluğudur. Ofis masası, diğer mobilyalar ve tüm ürün ve malzemeler, teknolojik aletler nakliye sırasında zarar görmeyecek şekilde araçlara yerleştirilmelidir. Taşıyıcı firma bunu gözeterek hareket etmekle yükümlüdür.

Yerleştirme: Ofis nakliyesinde hedef adrese taşınan ve monte edilen eşyalar, firma tarafınca müşteri isteğine göre yerleştirilecektir.

Ankara ofis taşıma işlemleri alanında özellikle eşya güvenliği konusunda endişe yaşamakta olan müşteriler, haklarından haberdar olarak taleplerini belirlemelidir. Ofis taşıma esnasında eşya ve malzemelerin kaybolması veya tahrip olması gibi risklerin önlenmesi için ofis taşıma şirketinin seçimi oldukça önemlidir. Ofis taşıma fiyatları konusunda “ucuz olsun” mantığı ile hareket etmek kişilere zarar olarak dönebilir. Hem sağlam hem de uygun maliyetli lojistik hizmeti almak isteyenler, ofis nakliyat şirketleriyle yüz yüze yapılacak görüşmelerle en ideal işbirliği yolunu bulacaklardır.

 

Ofis Taşımacılık Ankara

 

Canbaba Evden Eve Nakliyat olarak, her ödeme gücüne uygun fiyatlandırma sistemimizle kişi ve kurumlara özel belirlenecek ideal maliyet hesaplarını hizmet anlayışımıza katıyoruz.

 

Ankara ofis taşıma denince akla gelen firmamız, ofis eşyalarınızı en kısa sürece, en güvenli koşullarda nakletmek için üstün hizmet anlayışını gün geçtikçe daha da geliştiriyor.

 

Yeni ofisinizde, yeni başarılara imza atarken size destek olmak bizi sevindiriyor.

Add a Comment

Your email address will not be published.

shares