Pursaklar Nakliyat – Canbaba Nakliyat

Pursaklar Nakliyat – Canbaba Nakliyat

Pursaklar Nakliyat şirketi olan firmamız Canbaba Nakliyat nakliye ve taşımacılık alanında pek çok başarıya imza atmıştır. 30 yıldan beri bugüne değin ilk olarak sadece Ankara ve yakın çevresinde kurulan nakliye şirketimiz çok kısa bir zaman içinde 81 ilde her ilçeye hizmet veren son derece profesyonel bir nakliye şirketi haline gelmiştir. En yeni nakliye araçları ile ev nakliyat ve diğer taşınma işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Pursaklar Taşımacılık | Pursaklar Nakliye

Türkiye genelinde tam olarak 68 tane nakliye şubesi bulunan firmanın her daim açık ve çalışır müşteri hizmetleri numarası da yer almaktadır. Türkiye’nin her yerine yaz kış demeden nakliye hizmeti yapan araçlarımız ise tam donanımlı ve işlevsel anlamda da eşyalarınızı en güzel şekilde taşıyacak kadar garantilidir. Yetki belgeleri tam olan firma araçlarımız arasında ise her boyda ve her amaca uygun kamyonlarımız vardır. Hem araçlarımızı kullanan çalışanlarımız hem de eşyalarınızı paketleyecek ve taşıyıp yerleştirecek olan personelimiz oldukça deneyimli, titiz ve kuralcıdır. Bu sayede işiniz size söz verdiğimiz gibi de gerçekleşecektir. Pursaklar nakliyat olarak sözümün her zaman arkasındayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat 

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak işimizin ne denli ciddi ve hassas olduğunu iyi bilmekteyiz. Taşımacılık uygulamasının gerçekten de ciddi ve önemli bir iş olduğunu belirtmek isteriz. Eşyalarınızın kaybolmaması ve gidecekleri yere ilk hali gibi sağlam ulaşması çok önemlidir. O kadar eşyanın özenli bir şekilde paketlenmesi, kırılıp dökülmeden kamyonlara yerleştirilmesi ve yine oradan alarak sağlam bir şekilde yeni evinize yerleştirmek önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Pursaklar 

İsteğiniz doğrultusunda farklı bir taşınma işiniz var ise onlarda da yardımcı oluyoruz. Depo nakliyesi, büro taşıma, hastane ve fabrika taşımacılığı, fuar nakliyat ve diğer organizasyonlarınız için biz burada yer almaktayız. Kurumsal olarak hiç sorun çıkmadan destek alabilecek olduğunuz ve Pursaklar evden eve taşımacılık alanında başarılı bir nakliye firması olduğumuzu belirtelim. Konser organizasyonlarında ise kullanılan eşyaların taşınması ya da büyük çapta elektronik malzemelerin, müzik aletlerinin taşınması da yine bizim nakliyecilik alanımıza girmektedir.

Add a Comment

Your email address will not be published.

shares